Şeyhsinan Mah. Sahil Omurtak Cad. Edirne Kısmı No:171/C Çorlu/Tekirdağ
Paketleme Hizmeti
Çorlu Bora Nakliyat olarak evden eve nakliyat, ofistaşıma, ticari firmaların nakliyat işlemlerini büyük bir titizlilikle yapmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Taşınma günü evinize gelen elemanlarımız bütün eşyalarınızı büyük bir titizlilikle eşyalarınızı toparlayacak. Toplanan eşyalar özel olarak hazırlanmış ambalajlara sarılarak paketlenecek.

Kolileme işlemleri sırasında kullandığımız malzemeler Avrupa’dan ithal olarak getirdiğimiz ürünlerdir. Bu ürünler sadece nakliyat işlemlerinde kullanılmaktadır.

Taşıma işlemleri bittiğinde tek kullanılmalık olan ürünler atılmakta diğer ürünler temizlenerek diğer taşıma da kullanılmaktadır. Paketleme hizmetleri ile ilgili daha çok bilgi edinmek için galeri bölümünü ziyaret ederek resimlere bakabilirsiniz.

Özellikle dolaplarınızın sökülüp paketlenmesi ve onların zarar görmeden nakliyat araçlarımıza indirilecektir. Dolap kapakları ambalajlandıktan sonra asansörlü taşıma sistemiyle araçlarımıza indirilecektir.

Takım elbise, gömlek, kaban veya kırışma ihtimali olan giysiler özel dizayn edilmiş askılı taşıma kutularına yerleştirilecektir. Böylelikle eşyaların kırışması veya zarar görmesi engellenmiş olacaktır.

Eşya paketlenmesinde elemanlarımız büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Yapılan işlemlerde kesinlikle bir sorun çıkmamaktadır. Nakliyat sırasında çalışan elemanlarımız uzun yıllardır nakliyat sektörde olan ve bizimle uzun yıllardır çalışmaktadır.

Ambalajlama işlemleri hijyenik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Sorunsuz ve eşyaların zarar görmeden taşınmasını istiyorsanız bizleri tercih ediniz.