Şeyhsinan Mah. Sahil Omurtak Cad. Edirne Kısmı No:171/C Çorlu/Tekirdağ
Ofis ve Büro Taşıma
Ofis eşya taşımacılığında gerekli ekspertiz kontrolleri yapılarak işe başlanır. Günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde firmamızdan randevu alarak ofisinize gelen eksperimiz taşınacak olan eşyaları inceler. Ofiste bulunan eşyaların bir listesini yaptıktan sonra size uygun araç, malzeme, personel ve ekipman listesi oluşturulur. Bora Nakliyat olarak hizmet detayımız hakkında detaylı bilgi aktardıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleşme ve sigorta kapsamı içerisinde eşyalarınızın belirtmiş olduğunuz tarihlerde nakliye yapılır.

Nakliye gününde ilk olarak ofis içerisinde bulunan önemli dosya ve evrakların koliler içine konulmasıyla işimizin ilk başlangıcını yaparız. Buradaki amacımız sizleri hiçbir iş kaybına uğratmadan yeni taşınacağınız iş yerinizde kaldığınız yerden devam etmeniz için düşünmekteyiz. Daha sonra mobilya eşyaların demonte işlemi firmamız personelleri tarafından sağlandıktan sonra paketleme işlemleri yapılarak mobilya eşyaların hazırlık aşaması tamamlanır. Mobilya eşyalar yeni iş adresinize getirildiğinde tekrar aynı personeller tarafından montaj işlemi yapılır ve eşyalar sizlerin istemiş olduğunuz ofis içerisindeki yerlere konulur.

Elektronik türde olan bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi, televizyon gibi eşyalar kablo bağlantıları müşterimizin gözetimi altında söküldükten sonra personellerimiz paketleme işlemlerini yapar. Elektronik eşyalarda kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, battaniye ve özel kağıt malzemelere sarılması yapıldıktan sonra eşya boyutuna özel bir şekilde tasarlanmış köpüklü koliler içine konularak paketleme aşamasını tamamlarız. Eşyalarınız yeni adresinize getirildiğinde yine aynı personellerimiz tarafından ambalajı yapılan eşyalar paketlerinden açılır ve müşterimiz talep ederse kablo-elektrik bağlantıları yapılarak elektronik ürünlerinizin çalışır bir şekilde sizlere teslimi sağlanır.

Ağır türde bulunabilecek para kasası, piyano vb. eşyalarınız var ise gerekiyorsa özel ekipmanlar yardımıyla gerekmiyorsa insan gücü yardımıyla taşınması yapılır. Ofis büro nakliye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için Bora Nakliyat  nakliye şirketini arayabilirsiniz.